liga4

Rezultate

ETAPA 8 – 16.09.2010

  1. Dacicus Orastie vs Aurul Brad 1 -3
  2. Jiul Petrosani vs Victoria Calan 3 – 0
  3. Zarandul Criscior vs Universitatea Petrosani 1 – 1
  4. Minerul Aninoasa vs Retezatul Hateg 3 – 0
  5. Inter Petrila vs CNS Cetate Deva 1 – 0
  6. Minerul Uricani vs Aurul Certej 4 – 1
  7. CS Vulcan vs Metalul Criscior  1 – 0
  8. Gloria Geoagiu vs FC Hunedoara II 0 – 5

ETAPA 7 – 09.10.2010

  1. FC Hunedoara II vs Aurul Brad = 2 – 2
  2. Victoria Calan vs Dacicus Orastie = 4 – 7
  3. “U” Petrosani vs Jiul Petrosani = 0 – 2
  4. Retezatul Hateg vs Zarandul Criscior = 10 – 0
  5. CNS Cetate Deva vs Minerul Aninoasa = 0 – 1
  6. Aurul Certej vs Inter Petrila = 9 – 1
  7. Metalul Criscior vs Minerul Uricani = 0 – 1
  8. Gloria Geoagiu vs CS Vulcan = 1 – 0

ETAPA 6 – 02.10.2010

  1. Aurul Brad vs Victoria Calan = 8 – 0
  2. Dacicus Orastie vs Universitatea Petrosani = 0 – 2
  3. Jiul Petrosani vs Retezatul Hateg = 7 – 2
  4. Zarandul Criscior vs CNS Cetate Deva = 4 – 3
  5. Minerul Aninoasa vs Aurul Certej = 4 – 2
  6. Inter Petrila vs Metalul Criscior = 4 – 2
  7. Minerul Uricani vs Gloria Geoagiu = 6 – 0
  8. FC Hunedoara II vs CS Vulcan = 2 – 0

ETAPA 5 – 25.09.2010

  1. Victoria Calan vs FC Hunedoara II = 1 – 6
  2. Universitatea Petrosani vs Aurul Brad = 2 – 1
  3. Retezatul Hateg vs Dacicus Orastie = 4 – 2
  4. CNS Cetate Deva vs Jiul Petrosani = 0 – 6
  5. Aurul Certej vs Zarandul Criscior = 4 – 1
  6. Metalul Criscior vs Minerul Aninoasa = 0 – 0
  7. Gloria Geoagiu vs Inter Petrila = 1 – 3
  8. CS Vulcan vs Minerul Uricani = 0 – 2

ETAPA 4 – 18.09.2010

  1. Victoria Calan vs Universitatea Petrosani = 0 – 2
  2. Aurul Brad vs Retezatul Hateg = 2 – 0
  3. Dacicus Orastie vs CNS Cetate Deva = 5 – 1
  4. Jiul Petrosani vs Aurul Certej = 3 – 0
  5. Zarandul Criscior vs Metalul Criscior = 2 – 0
  6. Minerul Aninoasa vs Gloria Geoagiu = 3 – 0
  7. Inter Petrila vs CS Vulcan = 2 – 1
  8. FC Hunedoara II vs Minerul Uricani = 3 – 0

ETAPA 3 – 11.09.2010

  1. Universitatea Petrosani vs FC Hunedoara II = 2 – 2
  2. Retezatul Hateg vs Victoria Calan = 6 – 2
  3. Aurul Certej vs Dacicus Orastie = 5 – 1
  4. Metalul Criscior vs Jiul Petrosani = 0 – 2
  5. Gloria Geoagiu vs Zarandul Criscior = 0 – 0
  6. CNS Cetate Deva vs Aurul Brad = 3 – 3
  7. CS Vulcan vs Minerul Aninoasa = 0 – 0
  8. Minerul Uricani vs Inter Petrila = 4 – 0

ETAPA 2 – 04.09.2010

  1. Universitatea Petrosani vs Retezaul Hateg = 5 – 0
  2. FC Hunedoara 2 vs Inter Petrila = 7 – 0
  3. Minerul Aninoasa vs Minerul Uricani = 0 – 1
  4. Zarandul Criscior vs CS Vulcan = 1 – 2
  5. Jiul Petrosani vs Gloria Geoagiu = 6 – 0
  6. Dacicus Orastie vs Metalul Criscior = 8 – 0
  7. Aurul Brad vs Aurul Certej = 5 – 2
  8. Victoria Calan vs CNS Cetate Deva = 3 – 2

ETAPA  1 – 28.08.2010

  1. Retezatul Hateg vs FC Hunedoara II  = 0 -1
  2. CNS Cetate Deva vs Universitatea Petrosani = 0-3
  3. Aurul Certej vs Victoria Calan = 1 – 1
  4. Aurul Brad vs Metalul Criscior = 1 – 0
  5. CS Vulcan vs Jiul Petrosani = 1 – 1
  6. Inter Petrila vs Minerul Aninoasa = 0 – 1
  7. Gloria Geoagiu vs Dacicus Orastie = 0 – 1
  8. Minerul Uricani vs Zarandul Criscior = 6 – 0

4 Responses to “Rezultate”

  1. GRASU XXLon 18 Sep 2010 at 10:28 pm

    ZARANDUL CRISCIOR-METALUL CRISCIOR 2-0 GOLURI DEOANCA REMUS SI FILIPAS RADU

  2. GRASU XXLon 18 Sep 2010 at 10:31 pm

    AURUL BRAD-RETEZATUL HATEG 2-0 FC HUNEDOARA II-MINERUL URICANI 3-0 DACA MAI AVETI SI ALTE REZULTATE VA ROG SA LE POSTATI

  3. jiulistulon 26 Sep 2010 at 8:45 am

    csn deva jiul petrosani 0-6

  4. Tataeeon 01 Nov 2010 at 1:56 am

    jiul – dacicus 5-0
    zarandul – Aurul Brad 2-2
    aninoasa – calan 3-0
    petrila – univ petrosani 2-3
    uricani – hateg 3-2
    vulcan – deva 3-0
    geoagiu – certej 1-2
    metalul – hunedoara II 0-3

    1. uricani 27
    2. jiul 26
    3. hunedoara 24
    4. univ petrosani 23
    5. aninoasa 20
    6. Aurul 19

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

*
Esti om? Scrie textul din imagine ca sa fiu sigur.
Anti-Spam Image